Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

AIA rozšiřuje členskou základnu

» Pátek 21. ledna 2011 | Tiskové zprávy | Stáhnout v PDF

Praha, 19. ledna 2011 – Asociace inkasních agentur (AIA) přijala od 1. ledna 2011 do svých řad dalšího člena a to Advokátní kancelář Paroulek, Zrůstek, Lůdl v.o.s. Aktuálně má AIA dvanáct členů včetně členů přidružených a sdružuje nejvýznamnější společnosti působící v oblasti správy a inkasa pohledávek.

„Asociace inkasních agentur v posledních dvou letech velmi zintenzivnila své aktivity a také rozšířila řady svých členů. Rádi bychom v tomto trendu pokračovali, protože jen díky širší členské základně získává AIA lepší vyjednávací pozici a sílu ovlivnit dění na inkasním trhu v ČR a prosadit společné zájmy sdružených firem“, řekl Vladimír Gazárek, prezident AIA.

Nový přidružený člen AIA – Advokátní kancelář Paroulek, Zrůstek, Lůdl v.o.s. je společností s více než desetiletou tradicí na českém trhu. Její hlavní specializací je soudní vymáhání pohledávek, nicméně disponuje týmy odborníků zaměřených i na další právní oblasti např. obchodní právo, právo nemovitostí, autorská a softwarová práva a trestní právo. Advokátní kancelář je rovněž insolvenčním správcem, jejíž společník Mgr. Jiří Zrůstek složil zvláštní zkoušku insolvenčního správce a insolvenční tým je jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících oddělení společnosti.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt