Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Praktické aspekty exekučního řízení

» Čtvrtek 15. září 2011 | Akce a semináře | Stáhnout v PDF

Termín: úterý 4. října 2011, 9:00 – 13:00 hodin

Místo: Praha 2, I. P. Pavlova 5 (v budově Oberbank)

Určeno pro:

zástupce inkasních agentur, kteří z podstaty své profese působí v těsné spolupráci se soudními exekutory

Přednášející:

Mgr. Adam Hasák absolvoval právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Část své praxe pracoval v advokátní kanceláři a v roce 2006 nastoupil do svého současného zaměstnání do Exekutorského úřadu Praha 3 JUDr. Ingrid Švecové. V roce 2009 úspěšně složil exekutorské zkoušky a nyní působí u Exekutorského úřadu Praha 3 jako exekutorský kandidát. Za dobu své působnosti u soudní exekutorky si dokonale osvojil celý proces exekučního řízení, přičemž se zaměřil zejména dražby nemovitostí včetně následného rozdělení peněžních prostředků získaných v dražbě a na sepisování exekutorských zápisů s doložkou přímé vykonatelnosti. Přednášející je členem Mezinárodní komise Exekutorské komory ČR a věnuje se rozvoji a spolupráci v rámci exekučního řízení na mezinárodní úrovni.

Obsah semináře:

Obsahem semináře bude zejména průběh exekučního řízení od podání návrhu do ukončení řízení se zaměřením na praktické věci jako např. náležitosti návrhu na nařízení exekuce, komunikaci mezi soudním exekutorem a oprávněným během exekučního řízení, střet exekuce s insolvenčním řízením, jednotlivé způsoby provedení exekuce a jejich charakteristiky. Provedeno bude srovnání výkonu rozhodnutí a exekučního řízení a nastíněny budou připravované legislativní změny na úseku exekučního práva. Velká část vyhrazeného času bude věnovaná konkrétním dotazům a diskusi.

Cena:

Řádný člen AIA: 2 osoby zdarma

Přidružený člen AIA: 1 osoba zdarma

Základní cena : 1 250 Kč za osobu
(nejsme plátci DPH, v ceně je zahrnuto občerstvení, studijní materiál)

Platba předem dle zálohové faktury na účet asociace č. 35-7576740257/0100.

Vyplněnou objednávku zašlete mailem na ivana.sarova@aiacz.cz. Uzávěrka přihlášek na seminář je 30. září 2011. Pro pozdější přihlášky kontaktujte telefonicky Ivanu Šárovou – 739 446 982.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt