Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Jihočeský Memfis.cz se stal novým členem Asociace inkasních agentur

» Úterý 26. června 2012 | Tiskové zprávy

Praha, 26. 6. 2012 – Asociace inkasních agentur v roce desátého výročí svého vzniku přijala do svých řad dalšího řádného člena, kterým je prachatická agentura Memfis.cz.

Asociace inkasních agentur dlouhodobě volá po regulaci vstupu do odvětví inkasa pohledávek, a to prostřednictvím vázané či koncesované živnosti, spojené se splněním určitých kvalifikačních předpokladů. Dalším prosazovaným krokem je vytvoření regulativu, vyhlášky nebo sazebníku, jež by tarifikoval cenu mimosoudního vymáhání.

Na zasedání asociační rady dne 14. června, byl přijat nový člen Asociace inkasních agentur, a to společnost Memfis.cz s.r.o., jež rozšířila řady řádných členů.

Společnost Memfis.cz, která byla založena již v roce 2000, se zabývá řešením pohledávek zejména pro leasingové společnosti jak v České republice, tak i na Slovensku. V roce 2008 si vybudovala vlastní call centrum a zaměstnává okolo 100 pracovníků.

„Pro Memfis.cz znamená být členem Asociace inkasních agentur potvrzení, že při budování firmy jdeme správnou cestou. Členství si vážíme a budeme aktivně podporovat snahy Asociace,“ uvedl Bohumil Petřek, majitel společnosti Memfis.cz.

„Rádi rozšiřujeme řady Asociace inkasních agentur o společnosti, jež sdílí naše hodnoty a řídí se etickým kodexem AIA,“ uvedl Vladimír Gazárek, prezident Asociace inkasních agentur.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt