Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Asociace inkasních agentur se rozšířila o dalšího člena

» Úterý 18. září 2012 | Tiskové zprávy

Praha, 18. 9. 2012 – Novým členem Asociace inkasních agentur, která sdružuje nejvýznamnější společnosti českého inkasního trhu, se od září stala společnost Švehlík & Mikuláš advokáti s.r.o. Počet členů Asociace inkasních agentur se přehoupl do třetí desítky a společnost Švehlík & Mikuláš advokáti s.r.o. se stala jejím 21. členem. Celkový tržní podíl členů Asociace je aktuálně odhadován na 70 %.

Společnost Švehlík & Mikuláš advokáti s.r.o. se zaměřuje zejména na korporátní klienty. „Členstvím v Asociaci inkasních agentur bychom rádi podpořili jeden z významných pilířů naší činnosti, kterým je advokátní správa a vymáhání pohledávek. Také se chceme aktivně podílet na činnostech Asociace, o nichž se domnívám, že jdou správným směrem,“ uvedl Marek Švehlík, jednatel společnosti.

„Jsem potěšen, že si naší práce všímá čím dál více společností z oboru a zájem o hodnoty, které Asociace vyznává, se zvyšuje. Máme zájem na rozšíření členské základny, ne však za každou cenu. Podrobně zkoumáme chování firem na trhu, zejména dodržování etických zásad, ale i zapojení do dalších aktivit Asociace v budoucnu,“ uvedl Vladimír Gazárek, prezident Asociace inkasních agentur.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt