Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

ČEKIA se stala členem Asociace inkasních agentur

» Pondělí 5. listopadu 2012 | Tiskové zprávy

Praha, 5. 11. 2012 – Novým, již 22. členem Asociace inkasních agentur, která sdružuje nejvýznamnější společnosti českého inkasního trhu, se od 1. listopadu 2012 stala Česká kapitálová informační agentura, a.s. (ČEKIA) z nadnárodní skupiny Bisnode.ČEKIA je vedoucí poskytovatel ekonomických (finančních, kreditních, obchodních a marketingových) informací o firmách prostřednictvím široké nabídky databázových produktů a služeb s vysokou přidanou hodnotou. Zaměřuje se na informace především z České a Slovenské republiky.

Věříme, že do Asociace inkasních agentur přinášíme rozšíření profesionálního záběru, který umožní jednotlivým členům zvyšování odborné úrovně vedoucí k poskytování ještě lepších služeb svým zákazníkům. Zároveň očekáváme, že z aktivní participace získáme podněty k dalšímu zlepšování našich produktů a služeb, které jsou využívány v rámci finančního řízení podniků jako jedna ze součástí komplexního managementu kreditních rizik, kde samozřejmě spadá i vymáhání pohledávek,“ říká Alena Seoud, Country managerka skupiny Bisnode v České republice.

ČEKIA je první společností v naší Asociaci, jejíž předmět činnosti není přímo spojen s inkasem pohledávek, ale její činnost je pro inkasní společnosti velice důležitá. Jsme součástí informační doby, bez kvalitních informací nelze již existovat v žádném oboru, a nalezli jsme průnik zájmů. Neméně důležitá je také společná snaha o kultivaci českého inkasního trhu a spolupráce na asociačních projektech,“ uvedl Vladimír Gazárek, prezident Asociace inkasních agentur.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt