Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Vladimír Gazárek obhájil pozici prezidenta Asociace inkasních agentur

» Pondělí 17. prosince 2012 | Tiskové zprávy

Praha, 13. 12. 2012 – Na Valné hromadě Asociace inkasních agentur, konané dne 12.12.2012 byl zvolen novým prezidentem na období tří let Vladimír Gazárek. Vladimír Gazárek se dlouhodobě podílí na činnosti Asociace a díky jeho přispění se její význam na trhu neustále zvyšuje. Pozice prezidenta pro něj nebude krokem do neznáma, ale naopak má možnost navázat na své činnosti a plány, jež realizoval v předchozích třech obdobích, po které Asociaci v pozici prezidenta řídil. Jeho zvolení členskou základnou bylo jednomyslné.

Vladimír Gazárek (43) vystudoval Obchodní fakultu Vysoké školy ekonomické v Bratislavě. V období studia byl prezidentem studentské organizace AIESEC, přes kterou se dostal na 1,5 roční stáž u IBM v New Yorku, USA. Pohledávkám se věnuje od roku 2004, kdy se přestěhoval do Prahy, aby zde řídil mezinárodní inkasní společnost. Aktivně se věnuje fotbalu, ale sport má v oblibě obecně, stejně jako kulturu.

„Důvěra, kterou jsem od členů Asociace inkasních agentur získal, mě velmi potěšila. Zvolení vnímám jako vyjádření spokojenosti se směrem, kterým se Asociace vydala, ale současně jako velký závazek, že v tomto úsilí nesmíme polevit,“ uvedl Vladimír Gazárek.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt