Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Asociace inkasních agentur přijala nového člena

» Čtvrtek 31. října 2013 | Tiskové zprávy

Praha, 29. 10. 2013 – Novým členem Asociace inkasních agentur se stala od října společnost APS Holding SE. Rozšířila tak řady členských společností na 25, jež zastupují zhruba 75% trhu.

Při přijímání nových členů zástupci Asociace inkasních agentur velmi pečlivě prověřují dosavadní působení přijímané společnosti na trhu. Zájemce o členství musí ctít zejména etické zásady a také mít snahu působit ve prospěch celého oboru.

Historie společnosti APS Holding SE se datuje od roku 2004, založením české společnosti zabývající se správou a nákupem pohledávek. V současné době společnost působí i na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a v Bulharsku. Zaměstnává více než 350 pracovníků a plánuje další rozšiřování.

„Společnost APS Holding SE působí na trhu dlouhodobě a jsem velmi rád, že se k nám připojila. Aktivity a kroky, které Asociace v posledních letech podniká, jsou více viditelné a i pro členské společnosti se stává členství otázkou prestiže,“ uvedl prezident Asociace inkasních agentur Vladimír Gazárek.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt