Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Putovní pohár Asociace inkasních agentur vybojoval fotbalový tým společnosti Credit One

» Pátek 6. prosince 2013 | Tiskové zprávy

Praha, 6. 12. 2013 – Třetí ročník fotbalového turnaje o putovní pohár Asociace inkasních agentur vyhrála reprezentace společnosti Credit One. Turnaj se uskutečnil 5. prosince ve sportovní hale na Hagiboru za účasti deseti týmů.

Druhé místo z loňska zopakoval tým společnosti Bisnode, třetí byl DC Group. Ve velké konkurenci se urputně zápolilo už od základních skupin. Bylo vidět, že některé týmy po loňské zkušenosti nenechaly nic náhodě a trénovaly. Jiné vsadily na vizuální stránku a pořídily si nové dresy. O tom, že jasné vítězství ve skupině ještě nic neznamená, se přesvědčil i jeden z favoritů a loňský vítěz, tým B4B Inkasso, který ve čtvrtfinále inkasoval jeden gól, na který už nedokázal odpovědět, a odjížděl do Havířova velmi zklamán.