Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Komunikace inkasisty s dlužníkem (interaktivní a praktický seminář)

» Sobota 25. ledna 2014 | Akce a semináře

Termín: úterý 29. dubna 2014, 9:00 – 13:00 hodin
Určeno pro: pracovníky inkasních agentur, věřitele, pracovníky inkasních oddělení firem- věřitelů, pracovníky call center,
Místo: budova K-centrum, Senovážné nám. 23, Praha 1, jednací místnost č. 201, 2. patro (vchod D, vpravo výtahem do druhého patra)

Přednášející:PhDr. Zdenko Matula – má více než 25 leté zkušenosti z oblasti praktické aplikace skupinově dynamických přístupů v různých oblastech společenské praxe. Zaměřuje se zejména na optimalizaci mezilidské komunikace, týmovou práci a efektivní vedení a motivování lidí. Vedl a působil v rozsáhlých tréninkových a poradenských projektech ve společnostech jako např. Česká spořitelna a.s., Komerční banka a.s., Telefonica O2 Czech Rep. a.s., ČEZ a.s., Nextra CZ s.r.o., AVX s.r.o., AstraZeneca s.r.o. a mnoha dalších. Je držitelem certifikátu pro skupinovou psychoterapeutickou práci Výzkumného ústavu dětské psychologie a patopsychologie v Bratislavě, certifikátu na klienta orientovaného skupinového poradenství a psychoterapie The Person-Centered Approach Institute International, USA, a certifikátu absolventa kurzů manažerských dovedností na Civil Service College ve Velké Británii.

Obsah semináře:

  • Poznatky o mozku důležité pro komunikaci
  • Obecné aspekty vztahové složky komunikace (jak komunikovat s různými typy partnerů tak, abychom nenarušili vztah – krátký interaktivní výklad, praktický nácvik prostřednictvím hraní rolí).
  • Základní charakteristiky asertivního chování (krátký interaktivní výklad k různým druhům chování – agresivní chování, pasivní chování, manipulativní chování, asertivní chování, příklady z praxe, diskuse).
  • Asertivní uplatňování oprávněného požadavku (postup, praktický nácvik asertivního uplatňování oprávněného požadavku, jak čelit manipulacím, praktický nácvik).
  • Závěrečné shrnutí

Cena:
2 450 Kč za osobu
Řádný člen AIA – 2 osoby – každá za 500 Kč, každá další osoba 1.400 Kč
Přidružený člen AIA – 1 osoba za 500 Kč, každá další osoba 1.400 Kč
Zvýhodněná cena pro současné klienty členů AIA: 1 400 Kč za osobu
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Každá 4. osoba z jedné společnosti zdarma. V ceně je zahrnuto občerstvení a studijní materiál. Platba předem převodem na účet dle zálohové faktury.

Uzávěrka přihlášek na seminář je 23. dubna 2014!

PŘIHLÁŠKA ke stažení ZDE
info v pdf ke stažení ZDEŘádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt