Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Osobní i telefonická komunikace s dlužníkem

» Neděle 19. října 2014 | Akce a semináře

(interaktivní workshop, max. 15 osob)

  • Inventarizace obtížných situací při komunikaci s dlužníkem (výběr z témat zaslaných účastníky)
  • Modelování první situace (hraní rolí, natáčení na video)
  • Nejdůležitější poznatky o činnosti mozku, použitelné při komunikaci s dlužníky (interaktivní výklad s poukazem na části videa z předchozího bodu programu)
  • Modelování situací z námětů účastníků

Účastníci zašlou na ivana.sarova@aiacz.cz do úterý 25.11.2014 náměty obtížných situací při komunikaci s dlužníky (osobní i telefonické), se kterými se v praxi setkávají a které by chtěli v rámci workshopu řešit.

Termín: čtvrtek 27. listopadu 2014, 9:00 – 13:00 hodin

Místo: budova K-centrum, Senovážné nám. 23, Praha 1, jednací místnost č. 329, (výtahem vedle recepce do 3. Patra, pak vlevo)
Určeno pro: pracovníky inkasních agentur, věřitele, pracovníky inkasních oddělení firem- věřitelů, pracovníky call center, maximálně 15 účastníků,

Přednášející: PhDr. Zdenko Matula – má více než 25 leté zkušenosti z oblasti praktické aplikace skupinově dynamických přístupů v různých oblastech společenské praxe. Zaměřuje se zejména na optimalizaci mezilidské komunikace, týmovou práci a efektivní vedení a motivování lidí. Vedl a působil v rozsáhlých tréninkových a poradenských projektech ve společnostech jako např. Česká spořitelna a.s., Komerční banka a.s., Telefonica O2 Czech Rep. a.s., ČEZ a.s., Nextra CZ s.r.o., AVX s.r.o., AstraZeneca s.r.o. a mnoha dalších. Je držitelem certifikátu pro skupinovou psychoterapeutickou práci Výzkumného ústavu dětské psychologie a patopsychologie v Bratislavě, certifikátu na klienta orientovaného skupinového poradenství a psychoterapie The Person-Centered Approach Institute International, USA, a certifikátu absolventa kurzů manažerských dovedností na Civil Service College ve Velké Británii.

Cena:
1990 Kč za osobu
členové AIA 990 Kč za osobu.
Čtyři a více účastníků z jedné společnosti na jednom školení – sleva 10% !
Ceny jsou uvedeny bez DPH. V ceně je zahrnuto občerstvení a studijní materiál. Platba předem převodem na účet dle zálohové faktury.

Počet účastníků je maximálně 15 osob. Uzávěrka přihlášek na seminář je 20. listopadu 2014!

PŘIHLÁŠKA ZDEŘádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt