Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Putovní pohár AIA si odvezl do Havířova tým společnosti B4B Inkasso

» Úterý 9. prosince 2014 | Tiskové zprávy

Čtvrtý ročník fotbalového turnaje o putovní pohár Asociace inkasních agentur vyhrála reprezentace společnosti B4B Inkasso. Turnaj se uskutečnil ve čtvrtek 4. prosince ve sportovní hale Bohemians na Hagiboru za účasti osmi týmů. Turnaje se zúčastňují týmy členských společností a rok od roku společně s kvalitou roste i prestiž vítězství. Druhé místo obsadil loňský vítěz, výběr společnosti Credit One. Třetí příčku získal nováček jak soutěže, tak i Asociace, společnost De Vries Justitia.

Že tým Bisnode používá jako tajnou zbraň křehnou hráčku, která ač malá vzrůstem, nebojí se postavit i vzrostlým mužům a elegantně je obere o balon, na to už jsme si zvykli. Ale o to větším překvapením bylo vidět v týmu De Vries Justitia ženu v bráně. A nutno dodat, že pánové ji vůbec nešetřili, což zejména u penaltových rozstřelů bylo patrné.

Vyrovnanost celého turnaje se rok od roku zvyšuje, a to potvrzují i oba semifinálové zápasy, které rozhodoval právě až penaltový rozstřel. Boj o třetí místo (Bisnode vs De Vries Justitia) v závěru určovaly také penalty a tím šťastnějším a obrovskou radost projevující byl tým De Vries Justitia.

To, že finále mezi Credit One a B4B Inkasso je prestižní záležitost, potvrzovala i účast nejvyšších představitelů obou společností. Jeden se ujal rovnou role nehrajícího kapitána, ve druhém případě zůstalo pouze u povzbuzování. Byla k vidění tvrdá hra s mnoha hezkými zákroky, možná až na profesionální úrovni. Brzké vstávání se však hráčům B4B Inkasso vyplatilo a do Havířova si po roční přestávce odvážejí putovní pohár.

4. ročník turnaje potvrdil, že i správci pohledávek se dokáží přenést z pracovního prostředí do světa sportu, v příjemné atmosféře strávit den a nabrat síly do své náročné práce. Gratulujeme vítězům, děkujeme za účast všem a příští rok zase na viděnou!

CELKOVÉ POŘADÍ:

 1. B4B Inkasso
 2. Credit One
 3. De Vries Justitia
 4. Bisnode
 5. DC Group
 6. Švehlík & Mikuláš advokáti
 7. AIA
 8. Agentura Česká inkasní

Zde FOTOGALERIE

  

  Řádní členové

  ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
  Creditone EOS
  Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
  LogiCall MBA Finance

  Přidružení členové

  APS Carback Debt Recovery Management
  Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
  Sigma Unidebt