Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Putovní pohár AIA zůstává na Moravě

» Středa 9. prosince 2015 | Tiskové zprávy

Pátý ročník fotbalového turnaje o putovní pohár Asociace inkasních agentur vyhrála reprezentace EÚ Přerov. Turnaj se uskutečnil v pátek 4. prosince ve sportovní hale Bohemians na Hagiboru za účasti osmi týmů. Turnaje se zúčastňují týmy nejen členských společností, ale i partnerů, a rok od roku společně s kvalitou roste i prestiž vítězství. Druhé místo obsadil, stejně jako vloni, výběr společnosti Credit One. Z páté příčky na třetí se posunul tým společnosti DC Group.

Obhájce prvenství, tým B4B Inkasso se bohužel vzhledem k firemnímu večírku nemohl zúčastnit a bojovat s novými soupeři o udržení své pozice. Výběr EÚ Přerov zase již před turnajem netajil své ambice a jednoznačně si přijel pro vítězství. Ač nakonec zvítězil, tak úplně jednoduché to neměl. Ve finálovém zápase rozhodoval až penaltový rozstřel, který přisoudil již podruhé v řadě hezké druhé místo fotbalistům Credit One.

Co tým, to jiná strategie. Někteří střídali celé sestavy, jiní odehráli celý turnaj bez střídání. To byl i případ třetího DC Group, což jeho výkon ještě zvyšuje. Tým APS se zase snažil o odložení jeho zápasů na pozdější hodinu, ale nebylo mu vyhověno. Nutno dodat, že APS si díky své snaze, i přes značnou indispozici, získalo sympatie diváků za zábavné pojetí hry a obsadilo hezké sedmé místo. Také tým AIA, omlazen několika posilami, i přes to s jednoznačně nejvyšším věkovým průměrem, statečně bojoval o místo v semifinále. Bohužel v penaltovém rozstřelu neuspěl, ale i tak vybojoval hezké páté místo.

5. ročník turnaje potvrdil, že i správci pohledávek se dokáží uvolnit a v příjemné atmosféře strávit den a nabrat síly do své náročné práce. Gratulujeme vítězům, děkujeme za účast všem a příští rok na viděnou!

CELKOVÉ POŘADÍ:

  1. EÚ Přerov
  2. Credit One
  3. DC Group
  4. Agentura Česká inkasní
  5. AIA
  6. SAMAK
  7. APS
  8. De Vries Justitia

FOTOGALERIE Z TURNAJEŘádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt