Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Putovní pohár AIA zůstává na Moravě

» Středa 9. Prosinec 2015 | Tiskové zprávy

Pátý ročník fotbalového turnaje o putovní pohár Asociace inkasních agentur vyhrála reprezentace EÚ Přerov. Turnaj se uskutečnil v pátek 4. prosince ve sportovní hale Bohemians na Hagiboru za účasti osmi týmů. Turnaje se zúčastňují týmy nejen členských společností, ale i partnerů, a rok od roku společně s kvalitou roste i prestiž vítězství. Druhé místo obsadil, stejně jako vloni, výběr společnosti Credit One. Z páté příčky na třetí se posunul tým společnosti DC Group.

Obhájce prvenství, tým B4B Inkasso se bohužel vzhledem k firemnímu večírku nemohl zúčastnit a bojovat s novými soupeři o udržení své pozice. Výběr EÚ Přerov zase již před turnajem netajil své ambice a jednoznačně si přijel pro vítězství. Ač nakonec zvítězil, tak úplně jednoduché to neměl. Ve finálovém zápase rozhodoval až penaltový rozstřel, který přisoudil již podruhé v řadě hezké druhé místo fotbalistům Credit One.

Co tým, to jiná strategie. Někteří střídali celé sestavy, jiní odehráli celý turnaj bez střídání. To byl i případ třetího DC Group, což jeho výkon ještě zvyšuje. Tým APS se zase snažil o odložení jeho zápasů na pozdější hodinu, ale nebylo mu vyhověno. Nutno dodat, že APS si díky své snaze, i přes značnou indispozici, získalo sympatie diváků za zábavné pojetí hry a obsadilo hezké sedmé místo. Také tým AIA, omlazen několika posilami, i přes to s jednoznačně nejvyšším věkovým průměrem, statečně bojoval o místo v semifinále. Bohužel v penaltovém rozstřelu neuspěl, ale i tak vybojoval hezké páté místo.

5. ročník turnaje potvrdil, že i správci pohledávek se dokáží uvolnit a v příjemné atmosféře strávit den a nabrat síly do své náročné práce. Gratulujeme vítězům, děkujeme za účast všem a příští rok na viděnou!

CELKOVÉ POŘADÍ:

  1. EÚ Přerov
  2. Credit One
  3. DC Group
  4. Agentura Česká inkasní
  5. AIA
  6. SAMAK
  7. APS
  8. De Vries Justitia

FOTOGALERIE Z TURNAJEŘádní členové

ACZI Logo Alektum APS B4B Cash collectors
CREDITEXPRESS Creditone EOS Logo Finfix intrum justitia
KRUK LogiCall MBA Finance Sigma

Přidružení členové

Carback
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen Unidebt