Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

AIA vítá nového člena ve svých řadách

» Pondělí 24. října 2016 | Tiskové zprávy

Novým členem Asociace inkasních agentur se od října stala společnost FINFIX a.s.

Činnost asociace se zaměřuje zejména na kultivaci trhu a na propagaci mimosoudního inkasa pohledávek jako vhodného nástroje řešení dluhové problematiky. Vedle inkasních agentur pokrývajících široké spektrum inkasních služeb máme ve svých řadách i specializované inkasní agentury zaměřené třeba na zabavování předmětů z nesplácených leasingů nebo odkup pohledávek ve stadiu soudního a exekučního vymáhání. Proto jsem velmi rád, že nás posiluje další specializovaná inkasní agentura s ojedinělou expertízou pro jejich inkasní činnost,“ uvedl Radek Laštovička, prezident Asociace inkasních agentur.

Společnost FINFIX a.s. byla založena v roce 2011. Je to ryze česká, mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá výkupem nemovitostí, vyplácením zadlužených nemovitostí, odvracením dražeb, řešením exekucí s oddlužením, včetně vyhodnocení právního stavu.

„Chceme sdílet zkušenosti s ostatními, získávat informace z první ruky, a také vidím přínos být členy v šanci na lepší hájení našich zájmů. Současně naše představa není být pouze pasivními členy, kteří jen jednou za čas přijedou na valnou hromadu, ale rádi bychom se zapojili aktivně, “ uvedl Petr Laurin, výkonný ředitel FINFIX a.s.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt