Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

ŠKOLENÍ O DRESS CODU A ETIKETĚ (Jak se správně oblékat do kanceláře, na pracovní jednání, na párty, na galavečer i další příležitosti)

» Pondělí 31. října 2016 | Akce a semináře

Určeno: zejména pro pracovníky, kteří se při své práci setkávají s klienty i obchodními partnery a chtějí zanechat profesionální dojem a tudíž skvěle reprezentovat svojí firmu. Seminář je určen jak pro muže, tak i pro ženy.

Termín: 22. listopadu 2016, 17:30 – 19:00 hodin

Místo: Na Příkopě 854/14, Praha 1

Přednášející: Michal TRNKA

Michal se v oblasti pánské módy pohybuje již více než 6 let. Má bohaté zkušenosti jak v oblasti pánské business konfekce, tak šití na míru. Je specialistou v oblasti business formal, casual i evening dresscode. Ukáže Vám tipy a triky pro dosažení profesionální image při obchodním jednání nebo společenské akci.

Co se účastníci dozví?:

Ve spolupráci s anglickou módní značkou T.M. Lewin, s více než stoletou tradicí, jsme připravili seminář pro všechny, kteří už nechtějí tápat v tom, co je vhodné si pro kterou událost obléci. Ať už je to meeting, posezení s partnery, gala večer či důležité obchodní jednání, vždy budete vědět, jak vypadat skvěle a seriózně. Účastníci semináře se poutavou a názornou formou dozví, jak se obléci pro business, co znamenají různá označení, jako např. Black Tie, White Tie, Creative Black Tie, LBT apod. Zmíněny budou i prohřešky, kterým je dobré se vyvarovat.

Počet účastníků na semináři je maximálně 20 osob.

Po skončení semináře bude pro zájemce z řad účastníků semináře připraven V.I.P. shopping s výraznou slevou v nedaleké prodejně T.M. Lewin. Nabyté poznatky si tak bude možné přímo vyzkoušet v praxi. K dispozici bude i Michal (školitel) který Vám vše rád zopakuje a pomůže při výběru správného outfitu. Bohužel tento obchod nabízí pouze pánskou módu.

Cena semináře: 1450 Kč bez DPH

Cena pro členy AIA: 990 Kč bez DPH

Uzávěrka přihlášek: 11.11.2016

Přihláška na školení ZDEŘádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt