Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Putovní pohár AIA zůstává na Moravě, jen se stěhuje více na sever

» Úterý 6. prosince 2016 | Akce a semináře | Tiskové zprávy

Praha, 6. 12. 2016 – Šestý ročník fotbalového turnaje o putovní pohár Asociace inkasních agentur vyhrála reprezentace společnosti B4B Inkasso z Havířova. Turnaj se uskutečnil v pátek 2. prosince ve sportovní hale Bohemians na Hagiboru za účasti šesti týmů. Turnaje se zúčastňují týmy nejen členských společností, ale i partnerů, a rok od roku společně s kvalitou roste i prestiž vítězství. Druhé místo obsadil loňský i předloňský finalista a předpředloňský vítěz, výběr společnosti Credit One.

Obhájce prvenství, tým Exekutorského úřadu doktora Jíchy byl i v letošním roce velkým favoritem a netajil se ambicemi na obhajobu. V semifinále narazil na třetího ze skupiny, tým Credit One. Zajímavostí je, že tyto dva týmy, jak vloni, tak i letos, všechny své vzájemné zápasy hrály s výsledkem 3:3. Nejinak tomu bylo i v semifinálovém duelu, ovšem tentokrát šťastnějšími se stali hráči Credit One, kteří zvítězili na penalty 2:1.

Finálový zápas byl dlouho vyrovnaný a možná rozhodla větší zkušenost, možná štěstí, a ani velká bojovnost Credit One neodvrátila výsledek 1:2. A jak jsme vyčetli ze statistik, B4B Inkasso jednoduše vyhrát muselo, protože sudé ročníky jako 2012, 2014 a nyní i 2016 jsou v jeho režii.

Zápas o třetí místo již exekutoři nenechali náhodě a porazili složený tým AIA. Pro AIA je to i tak zlepšení z loňského pátého místa.

Přes několik odhlášených týmů tzv. na poslední chvíli, turnaj přinesl asi nejkvalitnější zápasy ve své již šestileté historii. Tým AIA ukázal svou solidaritu a půjčoval hráče Agentuře Česká inkasní, protože té dorazili pouze dva. Největší fanouškovskou základnu si pozvalo APS, které statečně bojovalo a svým pojetím hry bavilo sebe i ostatní.

Gratulujeme vítězům, děkujeme za účast všem a příští rok se těšíme na viděnou!

CELKOVÉ POŘADÍ:

  1. B4B Inkasso
  2. Credit One
  3. EÚ Přerov
  4. AIA
  5. Agentura Česká inkasní
  6. APS


Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt