Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Kontinuální rozvojový program

» Čtvrtek 5. října 2017 | Akce a semináře

1.11.2017 – Řešení konfliktních situací

28.11.2017 – Řešení praktických situací

1.11.2017 – Řešení konfliktních situací
Seminář navazuje na „Úvod do komunikace s dlužníkem“ a rozšiřuje poznání o další vybrané principy fungování mozku, důležité pro řešení mezilidských konfliktů. Vychází se z inspirací, které poskytuje asertivní hnutí, a poskytuje inspirace k strukturovaným postupům řešení konfliktů. Účastníci se seznámí s tím, jaký je rozdíl mezi kompromisem a konsensem a prakticky si vyzkouší konsenzuální řešení konfliktu v modelových situacích dle vlastních námětů.

PŘIHLÁŠKA

28.11.2017 – Workshop – řešení praktických situací
Workshop navazuje na „Úvod do komunikace s dlužníkem“ a „Řešení konfliktních situací“. Hlavním cílem workshopu je poskytnout účastníkům příležitost prakticky si vyzkoušet řešení takových komunikačních, případně konfliktních situací, které zažili „na vlastní kůži“ a s jejichž řešením nebyli celkem spokojeni. V relativně bezpečném prostředí tréninkové skupiny se modelují variantní praktická řešení, což poskytuje inspirace k novým přístupům v podobných situacích do budoucna.

Určeno pro: pracovníky inkasních agentur, věřitele, pracovníky inkasních oddělení firem- věřitelů, pracovníky call center,
Místo: budova K-centrum, Senovážné nám. 23, Praha 1, jednací místnost č. 151.

PŘIHLÁŠKA

Přednášející: PhDr. Zdenko Matula – má více než 25leté zkušenosti z oblasti praktické aplikace skupinově dynamických přístupů v různých oblastech společenské praxe. Zaměřuje se zejména na optimalizaci mezilidské komunikace, týmovou práci a efektivní vedení a motivování lidí. Vedl a působil v rozsáhlých tréninkových a poradenských projektech ve společnostech jako např. Česká spořitelna a.s., Komerční banka a.s., Telefonica O2 Czech Rep. a.s., ČEZ a.s., Nextra CZ s.r.o., AVX s.r.o., AstraZeneca s.r.o. a mnoha dalších. Je držitelem certifikátu pro skupinovou psychoterapeutickou práci Výzkumného ústavu dětské psychologie a patopsychologie v Bratislavě, certifikátu na klienta orientovaného skupinového poradenství a psychoterapie The Person-Centered Approach Institute International, USA, a certifikátu absolventa kurzů manažerských dovedností na Civil Service College ve Velké Británii.

Cena jednotlivého semináře:

2 450 Kč za osobu
Řádný člen AIA – 2 osoby – každá za 500 Kč, každá další osoba 1.400 Kč
Přidružený člen AIA – 1 osoba za 500 Kč, každá další osoba 1.400 Kč
Zvýhodněná cena pro současné klienty členů AIA: 1 400 Kč za osobu

Zvýhodněná cena celého cyklu: 6000 Kč za osobu
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Každá 4. osoba z jedné společnosti zdarma. V ceně je zahrnuto drobné občerstvení a studijní materiál. Platba předem převodem na účet dle zálohové faktury.

 Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt