Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Putovní pohár vybojoval nováček soutěže sAutoleasing

» Úterý 5. prosince 2017 | Tiskové zprávy

Sedmý ročník fotbalového turnaje o putovní pohár Asociace inkasních agentur vyhrála reprezentace společnosti sAutoleasing. Turnaj se uskutečnil v pátek
1. prosince ve sportovní hale Bohemians na Hagiboru. Turnaje se zúčastňují týmy nejen členských společností AIA, ale i partnerů, a rok od roku společně s kvalitou roste i prestiž vítězství. Druhé místo obsadil již potřetí v řadě výběr společnosti Credit One.

Obhájce prvenství, tým B4B Inkasso letošní ročník vynechal z důvodu termínové kolize s vánočním večírkem. Putovní pohár však stihl včas doručit zpět. Hráči Exekutorského úřadu doktora Jíchy byli i v letošním roce velkým favoritem. Nechtěli nechat nic náhodě a jejich příprava byla takřka profesionální. Svoji skupinu vyhráli s převahou, kdy porazili tým Bisnode 6:3, APS 6:0 a AIA 3:0. Podobně hráči Credit One zvítězili ve skupině B, a to nad AK Mrázik a spol. 8:2 a sAutoleasing 5:1.

První dva týmy z obou skupin postoupily do tvz. rozřazovací skupiny, která měla za úkol určit soupeře pro semifinále. Již zde bylo možné sledovat vzestupnou formu hráčů sAutoleasingu, před EÚ Jícha, Credit One a týmem AIA.

Ve spodní skupině se hrálo o celkové umístění. Zde nakonec po jedné výhře a jedné prohře všech tří týmů rozhodovalo až skóre. To určilo, že na pátém místě se umístili hráči společnosti Bisnode, šestí byli hráči Advokátní kanceláře Mrázik a spol. a sedmé místo připadlo na APS.

V semifinále tak proti sobě nastoupili sAutoleasing a AIA, stejně jako Credit One proti EÚ Jícha. Hráči hrající v barvách AIA bojovali, brankář Radek Laštovička vychytal mnoho nebezpečných střel, ale pár promarněných šancí rozhodlo, že po vítězství 2:0 si finále zahraje sAutoleasing.

Druhé semifinále mezi Credit One a Exekutorským úřadem JUDr. Jíchy bylo stejně jako několikrát v minulých letech dramatické. Zajímavostí je, že vzájemné zápasy těchto dvou týmů vždy končily 3:3 a rozhodovaly až penalty. Tentokrát byl stav na konci hrací doby 1:1 a opět na řadu přišel penaltový rozstřel. Těmi šťastnějšími se stali zástupci Credit One.

Finále nabídlo hezkou podívanou, ale očima nezaujatého diváka to vypadalo, že hráči Credit One se zřejmě vysílili v předchozím náročném zápase. Bojovali až do konce, na vítězství to však nestačilo. Poprvé na turnaji a rovnou si odváží pohár za první místo. To je pěkná bilance pro tým sAutoleasing.

Gratulujeme vítězům, děkujeme za účast všem a příští rok se těšíme na viděnou!

CELKOVÉ POŘADÍ:

sAutoleasing
Credit One
EÚ JUDr. Lukáše Jíchy
AIA
Bisnode
AK Mrázik a spol.
APS

Zveřejnil(a) Fórum věřitelů dne 4. prosinec 2017Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt