Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

AIA vítá nového člena ve svých řadách

» Středa 14. března 2018 | Tiskové zprávy

Novým členem Asociace inkasních agentur se od března stala společnost KORDEX spol. s r.o.

Činnost asociace se zaměřuje zejména na kultivaci trhu a na propagaci mimosoudního inkasa pohledávek jako vhodného nástroje řešení dluhové problematiky. Řada členů se věnuje širokému spektru inkasních služeb, někteří se zase úzce specializují na určitou oblast. AIA je platformou pro setkávání všech názorů, se kterými se dále pracuje a které nám pomáhají posunovat náš obor,“ uvedl Radek Laštovička, prezident Asociace inkasních agentur.

Společnost KORDEX spol. s r.o. byla založena 7.4.2010 a od počátku se zabývá mimosoudním inkasem a správou pohledávek se specializací na řešení pohledávek z leasingových a úvěrových smluv, včetně zabavení a odběru předmětu financování. Od roku 2012 je provozováno v Šumperku moderní call centrum, které využívá unikátní kombinaci platformy hlasových služeb OptimTalk a platformy pohledávkového software, který je vyvíjen vlastními kapacitami. Společnost působí v České republice a na Slovensku.

 „Naše společnost se vždy řídila stanovami a Etickým kodexem AIA a tak členství je pouhým logickým krokem jak deklarovat příslušnost k té části inkasního trhu, která při výkonu inkasní činnosti ctí základní pravidla slušnosti. Od členství si slibujeme nejen vzájemné sdílení informací o trhu, ale i o aktuálních otázkách jako jsou GDPR nebo legislativní ukotvení inkasního trhu mimosoudního inkasa,“ uvedl Ivan Chovaňák, jednatel společnosti KORDEX spol. s r.o.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt