Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Asociační rada v inovovaném složení

» Pátek 20. Červenec 2018 | Tiskové zprávy

Na červnové Valné hromadě AIA se uskutečnily volby orgánů asociace. Volili se jak členové asociační rady, tak i prezident s viceprezidentem. Od července tak působí asociační rada AIA v inovovaném složení.

Kandidátů na tři místa v asociační radě bylo hned několik. Poprvé v historii se využila všechna volební kola a poslední člen rady byl znám až v samém závěru volby. Tím se stal Jan Veselý ze společnosti KRUK Česká a Slovenská republika. Prezident Radek Laštovička i viceprezident Vladimír Vachel své pozice obhájili, stejně tak, jako Marek Švehlík s Karolem Jurákem. Asociační rada AIA nyní tedy pracuje v tomto složení:

Prezident:

Ing. Radek Laštovička, Ph.D. (EY)

Viceprezident:

Ing. Vladimír Vachel (EOS KSI Česká republika)

Asociační rada:

Mgr. Ing. Marek Švehlík (SAMAK právo & daně)

Ing. Karol Jurák (Intrum)

Bc. Jan Veselý (KRUK Česká a Slovenská republika)

 „Spolupráce s původními členy rady, kteří obhájili své pozice, se osvědčila. Jsem rád, že můžeme pokračovat v našich rozpracovaných aktivitách, zejména v prosazování regulace inkasní činnosti v ČR. Od nového člena očekávám plno nápadů a zejména nový úhel pohledu. Také bych chtěl poděkovat Zbyňkovi Buluškovi za jeho práci a přeji mu mnoho úspěchů mimo inkasní sféru. V asociační radě působil řadu let a zasloužil se o rozvoj našeho oboru,“ uvedl staronový prezident Radek Laštovička.Řádní členové

ACZI Logo Alektum APS B4B Cash collectors
CREDITEXPRESS Creditone EOS Logo Finfix intrum justitia
KRUK LogiCall MBA Finance Sigma

Přidružení členové

Carback
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen Unidebt