Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Putovní pohár obhájil sAutoleasing

» Čtvrtek 6. prosince 2018 | Tiskové zprávy

Poprvé v osmileté historii turnaje došlo k obhajobě vítězství. Osmý ročník fotbalového turnaje o putovní pohár Asociace inkasních agentur vyhrála reprezentace společnosti sAutoleasing. Turnaj se uskutečnil v pátek 30. listopadu ve sportovní hale Bohemians na Hagiboru. Turnaje se zúčastňují týmy nejen členských společností AIA, ale i partnerů. Druhé místo obsadil již počtvrté v řadě výběr společnosti Credit One.

Již ve skupině ukazoval tým společnosti sAutoleasing, že nic neponechal náhodě a vybral hráče, kteří mají dobrou formu. Pouze s týmem Exekutorského úřadu Přerov bylo velmi těsné skóre 3:2. S ostatními týmy ukázal sAutoleasing velkou převahu. U dalších týmů o pořadí ve skupině nakonec rozhodoval počet bodů, protože hned tři týmy měly tři výhry a dvě prohry. Do semifinálových bojů tak postoupily týmy: sAutoleasing, EÚ Přerov, Credit One a tým AIA.

V semifinále tak proti sobě nastoupili sAutoleasing a AIA, stejně jako Credit One proti EÚ Přerov JUDr. Lukáše Jíchy. Hráči hrající v barvách AIA bojovali, brankář Radek Laštovička vychytal mnoho nebezpečných střel, nehrající kapitán Vladimír Gazárek koučoval seč mohl, ale pár promarněných šancí týmu AIA rozhodlo, že po vítězství 5:0 si finále zahraje sAutoleasing. Druhé semifinále mezi Credit One a Exekutorským úřadem JUDr. Jíchy bylo stejně jako několikrát v minulých letech dramatické. Zajímavostí je, že vzájemné zápasy těchto dvou týmů vždy rozhodovaly až penalty. Tentokrát byl stav 3:1 ve prospěch exekutorů a vypadalo to na jasný postup do finále. Jenže tým Credit One se nevzdával, bojoval i za tohoto stavu a nutno dodat, že jim přálo i štěstí. Ke konci hrací doby vyrovnal a těsně před závěrečným hvizdem dali hráči Credit One rozhodující gól. Tím se tým Credit One dostal do finále počtvrté v řadě.

O důležité předposlední místo svedl tuhý boj tým nováčka soutěže Kordex s výběrem APS. Oba týmy se velmi motivovaly, ale vyhrát může jen jeden, a tím se stal Kordex.

V boji o třetí místo padlo nejvíce gólů a stejně jako vloni porazili exekutoři výběr AIA, tentokrát divokým výsledkem 9:4.

Finále nabídlo odvetu z loňského roku a vlastně i ze skupiny. Bohužel podobně jako v loňském roce hráči Credit One odvedli své maximum v semifinále, které je stálo hodně sil, a ve finále už tahali za kratší konec. Bojovali však až do konce, na vítězství to však nestačilo. sAutoleasing zvítězil poměrem 4:0.

Gratulujeme vítězům, děkujeme za účast všem a příští rok se těšíme na viděnou!

CELKOVÉ POŘADÍ:

sAutoleasing
Credit One
EÚ JUDr. Lukáše Jíchy
AIA
KORDEX
APSŘádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt