Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

AIA vítá nového člena ve svých řadách

» Pondělí 11. února 2019 | Tiskové zprávy

Novým členem Asociace inkasních agentur (AIA) se od ledna stává společnost CAR-BACK, spol. s r.o.

Vítám nového člena v našich řadách a těším se na posílení spolupráce na trhu mimosoudního inkasa. Mezi členy AIA můžeme najít společnosti, které poskytují široké portfolio služeb, ale také specializující se na různé činnosti či segmenty. To je případ i společnosti CAR-BACK, spol. s r.o., která se specializuje na komplexní služby pro leasingové společnosti.  Ověřili jsme si, že naše názory na fungování inkasního trhu jsou obdobné jako u současných členů Asociace inkasních agentur a osobně se těším na aktivní spolupráci,“ uvedl Radek Laštovička, prezident Asociace inkasních agentur.

Společnost CAR-BACK spol. s r.o, je dynamicky se rozvíjející společnost, která se od roku 2004 zaměřuje především na komplexní služby pro leasingové společnosti. Maximálně efektivním způsobem řeší mimosoudní vymáhání pohledávek, auditní činnost, prověřování bonity klienta a převzetí vozidel po ukončení smlouvy na operativní leasing. V rámci poskytovaných služeb spolupracuje se soudním znalcem. Působí v celé České a Slovenské republice a v nedávné době získala certifikaci ISO 9001:2015.

 „Naše členství v AIA je logickým dalším krokem. Chceme být tzv. u toho. Mít včas důležité informace, možnost připomínkovat návrhy, účastnit se Fóra věřitelů i dalších oborových akcí,“ uvedl důvody pro vstup Marek Josífek, jednatel CAR-BACK, spol. s r.o.Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt