Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

27.9. – SEMINÁŘ „Řešení konfliktních situací v komunikaci s dlužníkem“

» Čtvrtek 4. července 2019 | Akce a semináře

Termín: 27. září 2019, 9:00 – 13:00 hodin
Určeno pro: pracovníky inkasních agentur, věřitele, pracovníky inkasních oddělení firem- věřitelů, pracovníky call center
Místo: bude upřesněno

Přednášející:PhDr. Zdenko Matula – má více než 25 leté zkušenosti z oblasti praktické aplikace skupinově dynamických přístupů v různých oblastech společenské praxe. Zaměřuje se zejména na optimalizaci mezilidské komunikace, týmovou práci a efektivní vedení a motivování lidí. Vedl a působil v rozsáhlých tréninkových a poradenských projektech ve společnostech jako např. Česká spořitelna a.s., Komerční banka a.s., Telefonica O2 Czech Rep. a.s., ČEZ a.s., Nextra CZ s.r.o., AVX s.r.o., AstraZeneca s.r.o. a mnoha dalších. Je držitelem certifikátu pro skupinovou psychoterapeutickou práci Výzkumného ústavu dětské psychologie a patopsychologie v Bratislavě, certifikátu na klienta orientovaného skupinového poradenství a psychoterapie The Person-Centered Approach Institute International, USA, a certifikátu absolventa kurzů manažerských dovedností na Civil Service College ve Velké Británii.

Obsah semináře:

Dozvíte se několik prakticky užitečných informací o tom, jak funguje lidský mozek, když se člověk nachází v konfliktní situaci s jakýmkoliv komunikačním partnerem (tedy i s dlužníkem). To umožňuje lépe rozumět tomu, proč se chováme v konfliktní situaci tak, jak se chováme, a proč se nechováme jinak, případně, proč se komunikační partner (dlužník) chová určitým způsobem a ne jiným. Ujasníme si, co je to asertivita a seznámíme se s modelem eskalace konfliktu. To nám umožní lépe se orientovat v probíhajícím konfliktu, poskytne nám inspirace k tomu, co udělat, abychom zabránili další eskalaci konfliktu. Rovněž si ukážeme, jaký je rozdíl mezi kompromisem a konsensem a prakticky si vyzkoušíme konsenzuální řešení konfliktu v modelových situacích dle vlastních námětů.

Cena:
2 850 Kč za osobu
Řádný člen AIA – 2 osoby – každá za 1.200 Kč, každá další osoba 1.800 Kč
Přidružený člen AIA – 1 osoba za 1.200 Kč, každá další osoba 1.800 Kč
Zvýhodněná cena pro současné klienty členů AIA: 1 800 Kč za osobu

Zvýhodněná cena pro členy ČAV: 1800 Kč za osobu
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

V ceně je zahrnuto drobné občerstvení a studijní materiál. Platba předem převodem na účet dle zálohové faktury.

Uzávěrka přihlášek na seminář je 13. září 2019!Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt