Asociace inkasních agentur

Člen Federace evropských národních asociací inkasních agentur

Putovní pohár překvapivě pro Kordex

» Pondělí 9. prosince 2019 | Akce a semináře

Podaří se hattrick? Tak zněla otázka před zahájením fotbalového turnaje o putovní pohár Asociace inkasních agentur. Hattrick se nezdařil a devátý ročník měl zcela nového vítěze, kterým se stal tým společnosti Kordex. Turnaj se uskutečnil v pátek 6. prosince ve sportovní hale Bohemians na Hagiboru. Turnaje se zúčastňují týmy nejen členských společností AIA, ale i partnerů. Druhé místo obsadil již popáté v řadě výběr společnosti Credit One.

Fotbalovému týmu společnosti sAutoleasing, a.s. se podařilo vyhrát v letech 2017 a 2018, proto na ně byla upřena veškerá pozornost. Jenže se ukázalo, že marodka týmu byla znatelným oslabením. Už situace ve skupině ukazovala, že nebude vše stejné, jako v předchozích ročnících.

Naopak Kordex nenechal nic náhodě, a až na remízu s týmem Exekutorského úřadu Přerov, vyhrál všechny ostatní zápasy. Přerovští exekutoři postupovali do Play Off z druhého místa. O další dvě místa v semifinále se hrála předkola. V jednom z nich porazili borci hrající pod barvami AIA sAutoleasing těsně 2:1, ve druhém Credit One zvítězili nad APS 4:1.

Semifinálové zápasy nabídly kvalitní fotbal s množstvím neproměněných šancí a důraznou obranou. Oba zápasy rozhodovaly až penaltové rozstřely. Těmi šťastnějšími v této loterii byli Kordex, jež porazil tým AIA, a Credit One udolal do poslední chvíle se nevzdávající exekutory. Boj o třetí místo byl v režii Exekutorského úřadu Přerov.

Finále bylo pro Credit One již šestou účastí ve finále, ale jen jednou se ji podařilo proměnit ve vítězství. Oproti teprve podruhé se účastnícímu a vloni až pátému Kordexu nezačali vůbec špatně. Míč je však kulatý a v náročných podmínkách haly na Hagiboru si vítězství odvezli hráči Kordexu.

Gratulujeme vítězům, děkujeme za účast všem a příští rok se těšíme na viděnou!

CELKOVÉ POŘADÍ:

  1. KORDEX
  2. Credit One
  3. EÚ JUDr. Lukáše Jíchy
  4. AIA
  5. APS
  6. sAutoleasing


Řádní členové

ACZI Logo Alektum B4B Cash collectors
Creditone EOS
Fincollect Logo Finfix intrum justitia KRUK
LogiCall MBA Finance

Přidružení členové

APS Carback Debt Recovery Management
Finio a.s. Kordex Logo Rasmussen SAD Collection
Sigma Unidebt